Hello our valued visitor, We present you the best web solutions and high quality graphic designs with a lot of features. just login to your account and enjoy ...

 
Our Blog post image goes here

İstanbul ataşehirde 2010 yılında faaliyetine başlayan Tadımis Gıda Unlu Mamülleri tecrübelerini ve bilgilerini profesyonel hizmet kalitesi ile birleştirerek 2013 yılında İstanbul sultanbeylide 1000 m2 kapalı alanda üretim kapasitesini her geçen gün arttırmış, bu alanda da başarısını kanıtlamıştır. Doğru zamanda doğru yere doğru satış politikasını hedef alan Tadımis Gıda Unlu Mamülleri, müşteri memnuniyeti ve ürün kalitesini hedef baz alarak personel ağındaki bilgilendirme ve bilinçlendirme çalışmalarına da önem vermektedir.

Ürettiği yüzde yüz doğal ve katkısız besinlerin özgün yapısı ve kalitesi sayesinde sağlıklı beslenmeye özen gösteren , tüketicilerin desteğini ve güvenini sağlamıştır.

Çevre bilincine sahip olan , teknolojiye ve insana yatırım yapan, birlikte başarmayı hedefleyen ve müşteri memnuniyetini daima ön planda tutan, değer yaratan Tadımis Gıda Unlu Mamülleri, tüm gıda ürünlerinin hijyenik şartlarda ve standart kalitede tüketiciye sunulmasına öncelikli önem vermektedir. Bu konuda müşteri ihtiyaçlarını, taleplerini ve günümüz teknolojisini göz ardı etmeden, gelenekçi kalitesinden ödün vermeden üretim planlaması yapmaktadır.

Firmamızın temel ilkeleri olan Hijyen, Kalite, teknolojik gelişmelere ve müşteri memnuniyetini doğrultusunda çalışarak günümüze kadar gelmiştir.